UJEŻDŻALNIE NA BAZIE HAL NAMIOTOWYCH

Inwestycja w ujeżdżalnie to wyzwanie, które stoi przed każdą szkołą jeździecką, która chce się rozwijać i zapewnić klientom komfortowe warunki do treningu przez cały rok.

Tradycyjne rozwiązania budowlane mogą być kosztowną i czasochłonną inwestycją. Murowanych ujeżdżalni nie da się też przenosić z miejsca na miejsce.

IDEALNYM ROZWIĄZANIEM MOGĄ BYĆ HALE NAMIOTOWE POD UJEŻDŻALNIE.

ujeżdżalniaMimo iż są to lekkie, mobilne rozwiązania (czas montażu, demontażu 1-3 dni), które nie wymagają trwałych fundamentów to wytrzymałość i trwałość konstrukcji opartej na aluminiowych profilach pozwala na użytkowanie ujeżdżalni przez minimum 10 lat.

Skalowalne konstrukcje hal namiotowych można łatwo rozbudować o kolejne segmenty w miarę rozwoju szkoły.

W kompleksowej ofercie Pol-Planu są zarówno niedrogie, okrągłe ujeżdżalnie – lonżownie w kształcie areny, które zaspokoją potrzeby małych szkółek jeździeckich jak i większe hale, które mogą spełniać funkcję ujeżdżalni, miejsca pokazów, konkursów hippicznych, a także w pełni wyposażonej stajni z boksami.

W podstawowej wersji ściany i dach ujeżdżalni są wykonane z trwałej, trudnozapalnej tkaniny PCV, która zapewnia naturalne światło w ciągu dnia.

Większą termoizolację mogą zapewnić ściany z płyty warstwowej „sandwich”, a także dach pompowany (konieczna nagrzewnica tłocząca gorące powietrze).

Ujeżdżalnie w takiej wersji są idealną ofertą dla szkół jeździeckich czy gospodarstw agroturystycznych prowadzących zajęcia okresie jesienno-zimowym.ujeżdżalnia lonżowania

Zgodnie z prawem budowlanym hale namiotowe muszą być dostosowane do lokalnych warunków śniegowych i wiatrowych. Pol-Plan posiada wieloletnie doświadczenie w budowie hal namiotowych dostosowanych do ekstremalnych warunków śniegowych, panujących np. w krajach skandynawskich.

Dodatkowe wyposażenie ujeżdżalni może obejmować:

  • bramy rozsuwane
  • systemy oświetlenia
  • systemy ogrzewania i wentylacji
  • orynnowanie

Posiadając ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji hal namiotowych gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru parametrów i wyposażenia ujeżdżalni tak aby w pełni odpowiadała Państwa potrzebom.

Zaufali nam:

hale namiotowe dla Volkswagenhale namiotowe dla BMW
hale namiotowe dla KGHMhale namiotowe dla Lotto
Hale namiotowe dla Bonduellehale namiotowe dla Alcatel
hale namiotowe dla Grupa Azotyhale namiotowe dla Zielona budka
hale namiotowe dla Audihale namiotowe dla Skoda

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:


TUV
GSI SLV
Blaue engel
CE

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 307 32 48