HALE PRZEMYSŁOWE

HALA NAMIOTOWA = MOBILNA HALA PRZEMYSŁOWA 

Hale przemysłowe wykorzystywane dla celów produkcyjnych z niskim wymaganiem  warunków termicznych:

 • produkcja i usługi lakiernicze wielkoprzemysłowe (stocznie), śrutowanie elementów stalowych
 • sortownie spożywcze
 • myjnie samochodowe
 • sortownie odpadów

Hale aluminiowe namiotowe nie wymagają trwałych fundamentów i funkcjonalnie są w stanie spełnić wszystkie wymagania stawiane halom przemysłowym, warsztatowym. W ofercie Pol-Planu są mobilne hale namiotowe, które można umieścić na torach (stocznie). Hale przemysłowe namiotowe stawiane są w oparciu o innowacyjne konstrukcje z anodowanego aluminium, co gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo (obciążenia śnieżne 150 -250 kg/m²), łatwość montażu i wszechstronność zastosowań.
Szybki montaż (1 – 2 dni) i trwałość (minimum 10 lat) sprawiają, iż hale przemysłowe oparte na halach namiotowych są inwestycją atrakcyjną finansowo.
Cena hali przemysłowej opartej na hali namiotowej to ok. 25% kosztów tradycyjnej hali przemysłowej.

Trwałe poszycie hali przemysłowej z niepalnego PCV o gramaturze 650 – 900 g/mzapewnia doskonałą ochronę przechowywanych towarów przez co najmniej kilkanaście lat. Poszycie z PCV można łatwo naprawić. Przepuszczalność światła pozwala oszczędzić na energii elektrycznej w ciągu dnia.

Opcjonalnie ściany mogą być wykonane z blachy trapezowej lub płyty warstwowej (sandwich) co dodatkowo wzmacnia konstrukcję i zwiększa termoizolację. Dach pompowany zwiększa termoizolację i ułatwia zsuwanie zalegającego śniegu.

Dodatkowe wyposażenie może obejmować podłogi, bramy wjazdowe, drzwi, oświetlenie, systemy wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji.

Tagi:

 • hale przemysłowe
 • namioty przemysłowe
 • hale magazynowe namiotowe
 • hala warsztatowa
 • namiot magazynowy
 • hale przemysłowe cena
 • namioty przemysłowe ceny
 • namioty przemysłowe całoroczne
 • hala warsztatowa cena
 • namiot przemysłowy cena
 • koszt budowy hali przemysłowej
 • namiot warsztat

Hala przemysłowa namiotowa – recykling opon

Troska o środowisko naturalne przejawia się w wielu działaniach, także w dążeniu do przetwarzania, odzysku w możliwie jak największym stopniu zużytych surowców, odpadów i opakowań.

Wymogi prawne UE narzucają konieczność przetwarzania opon samochodowych, które są uciążliwym odpadem.

W Polsce w tej kwestii przoduje firma Recykl S.A., która dysponuje zaawansowaną, “czystą” technologią przetwarzania zużytych opon, w tym ponadgabarytowych na granulat gumowy, który jest wykorzystywany m.in. jako ekologiczne paliwo i komponent bezpiecznych nawierzchni boisk  i obiektów sportowych. Atutem rynkowym firmy jest także własna sieć punktów odbioru zużytych opon na terenie całego kraju. Jedna z linii produkcyjnych granulatu została zamontowana w hali namiotowej Pol-Planu.

Hala przemysłowa na bazie hali namiotowej  o wymiarach 15x20x8 m, z poszyciem ścian z blachy trapezowej, z powodzeniem spełniła wszystkie  wymagania inwestora. Warto zauważyć, że większość elementów konstrukcyjnych hali namiotowej także podlega recyklingowi.  Kolejna hala o wymiarach 12,5x25x4,5 m funkcjonuje jako magazyn opon.

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni do realizacji prac produkcyjnych, usługowych lub magazynowania, nasze hale stanowią znakomite rozwiązanie. Są świetną alternatywą dla stałych konstrukcji, a ich wytrzymałość w niczym nie ustępuje obiektom stawianym na standardowych fundamentach. Nasze hale przemysłowe doskonale sprawdzają się nawet w warunkach ekstremalnych (Skandynawia, Spitsbergen, Alpy), gdzie obciążenie śnieżne może wynosić nawet do trzystu pięćdziesięciu kilogramów na metr kwadratowy.

O znakomitej jakości naszych produktów przekonali się już klienci praktycznie z całej Europy, dla których co roku stawiamy kolejne hale przemysłowe wykonane z anodowanego aluminium o rozpiętości do 50 m i wysokości do 12 m.
Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu obiekty dostosowane do indywidualnych wymagań montując różnorodną gamę okien, drzwi czy bram rozsuwanych. Nasze hale przemysłowe świetnie sprawdzają się w bardzo różnych branżach. Klientami Pol-Planu są między innymi firmy rolnicze, spożywcze, produkcyjne, motoryzacyjne, stocznie, firmy operujące w portach handlowych z Polski i z zagranicy.
Oferowane przez naszą firmę hale – namioty przemysłowe są w pełni bezpieczne, projektowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi, odporne na korozję i szybkie w montażu. Dzięki modułowej budowie elementów jesteśmy w stanie szybko powiększyć Państwa hale przemysłowe, by jeszcze lepiej dostosować je do aktualnych potrzeb.

hala przemysłowa

Hala przemysłowa – namiot produkcyjny dla producenta naczep

Wśród zrealizowanych przez nas hal przemysłowych wyróżnia się hala produkcyjna dla polskiej firmy Gniotpol. Oceniając swoje potrzeby w zakresie powierzchni produkcyjnej zarząd firmy doszedł do wniosku, iż niezbędna będzie inwestycja w nową halę, w której będzie odbywał się montaż elementów naczep.

W związku z wymaganiami rynku, zwiększeniem popytu na naczepy, kluczowe było możliwie szybkie postawienie nowej hali i zorganizowanie produkcji.
Po szczegółowej analizie wymagań procesu produkcyjnego i porównaniu ofert zdecydowano się na halę przemysłową Pol-Planu. Proces produkcyjny nie wymaga szczególnie docieplonej hali. Można więc było zrezygnować z kosztownego poszycia ścian bocznych z płyty warstwowej i blachy trapezowej. Poszycie całej hali zostało wykonane z odpornego PCV najwyższej jakości. Na całej długości jednego boku hali klient zażyczył sobie bramy rozsuwane z dużymi oknami co ułatwia dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne i zapewnia naturalne oświetlenie.

Hale przemysłowe z PCV nie zapewniają wystarczającej izolacji tak aby można było zastosować tradycyjne systemy ogrzewania. Zastosowano więc promienniki ciepła, które nie ogrzewają powietrza wewnątrz hali ale oddziałują bezpośrednio na pracowników co zapewnia niezbędny komfort pracy.

DOSTĘPNE ROZMIARY

HALE PRZEMYSŁOWE “SZYTE NA MIARĘ”

HALE  NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP ALFA

rozpiętość 4 -10m. wysokość ściany bocznej  3m, kroczenie co 3mhala przemysłowa alfa

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji o wymiarach 94,2 x 47,3 x 2,4mm, tłoczony z aluminium w stopie 6005 AT6, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004
ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 70mm x 40mm x 4mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800-7, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60mm

HALE  NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP BETA

rozpiętość 10 -15m, wysokość ściany bocznej 5m, kroczenie co 5mhala magazynowa beta

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji o wymiarach 150mm x 100mm x 3mm lub 170mm x 880mm x 3mm, tłoczony z aluminium w stopie 6005 AT6, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 90mm x 90mm x 4mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800-7, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60mm

HALE NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP GAMMA 1
rozpiętość 15 – 25m. wysokość ściany bocznej  6m, kroczenie co 5mhala przemysłowa gamma

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji o wymiarach 252 x 131 x 3mm lub 307 x 116 x 3,7mm, tłoczony z aluminium w stopie 6005 AT6, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004
ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 200mm x 120mm x 5mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60 mm

HALE NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP GAMMA 2
rozpiętość 15 – 30m, wysokość ściany bocznej 6m, kroczenie co 5mhala przemysłowa gamma

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji o wymiarach 252 x 131 x 3 mm lub 307 x 116 x 3,7 mm, tłoczony z aluminium w stopie 6005 AT6, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004
ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 200 mm x 120 mm x 5 mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60mm

HALE NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP DELTA
rozpiętość 35 – 50m. wysokość ściany bocznej  4,5m, kroczenie co 5mhala przemysłowa delta

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji o wymiarach 304 x 136 x 6/10mm, tłoczony z aluminium w stopie 6005 A, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004
ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 120mm x 120mm x 5mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800-7, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5 mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60 mm

HALE NAMIOTOWE PRZEMYSŁOWE TYP MANSARDA
rozpiętość 15 – 30m, wysokość ściany bocznej 5m, kroczenie co 2,5 – 5mhala przemysłowa mansarda

KONSTRUKCJA:
Profil główny konstrukcji zgodny z profilami GAMMA 1, GAMMA 2, lub DELTA tłoczony z aluminium w stopie 6005 AT6, profil anodowany zgodnie z QUALANOD: 2004
ŁĄCZNIKI:
Łączniki stalowe wykonane z profili w stopie S355 o wymiarach 90mm x 90mm x 4mm spawane zgodnie z przyznanym certyfikatem SLV DIN 18800-7, ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN ISO 1461,
POSZYCIE DACHÓW:
Materiał plandekowy PCV firmy SATTLER gramaturze 670 g/m2 posiadający atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH:
Materiał PCV
Blacha trapezowa ocynkowana ogniowo i powlekana w kolorze o profilu T-18 i gramaturze 0,5 mm
Płyta dwuwarstwowa wypełniona pianką poliuretanową o gramaturze 60 mm

WYBRANE REALIZACJE

PONAD 800 HAL NAMIOTOWYCH ROCZNIE

WYCEŃ HALĘ PRZEMYSŁOWĄ!

Hale przemysłowe. Jakość, stabilność konstrukcji, bezpieczeństwo

Dbałość o detale, sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, gwarantowana wytrzymałość i stabilność konstrukcji hali namiotowej – bez żadnych podpór i lin wewnątrz umożliwia wykorzystanie całej kubatury hali.

hale namiotowe sprzedażnamioty halowe

Dla hal namiotowych z dachem pompowanym niezbędnym wyposażeniem jest nagrzewnica.

Hala przymysłowa - stocznia jachtowa

Hala namiotowa – magazyn produkcyjny dla stoczni jachtowej.

Ściany z płyty warstwowej „sandwitch” 60mm.

WIĘCEJ

producent namiotów halowych

Dach pompowany zwiększa termoizolację hali i ułatwia zsuwanie zalegającego śniegu.

hala namiotowa aluminium anodowane
Szybki montaż bez drabin: 20 minut – 1 dzień.

Zawiasowo składane podpory umożliwiają montaż dachu na niedużej wysokości. Standardowe hale namiotowe i pawilony montujemy w 20 minut, namioty magazynowe o powierzchni 1000m2 – 1 dzień.

Wytrzymała konstrukcja z aluminium – żadnej rdzy!

Hale namiotowe z anodowanego aluminium gwarantują lekkość konstrukcji i znakomitą wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne.

hala namiotowa rynna
Łatwa rozbudowa hali – innowacyjne segmenty.

Modułowość konstrukcji pozwala łączyć hale namiotowe w dowolne konfiguracje, w tym piętrowe, rozbudowywać o kolejne segmenty.

segmenty hali namiotowej
FUNKCJONALNOŚĆ – UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

HALE MAGAZYNOWE – CENTRA LOGISTYCZNE
HALE PRZEMYSŁOWE
LAKIERNIE
MYJNIE
SORTOWNIE ODPADÓW
CHLEWNIE – OBORY – KURNIKI – PIECZARKARNIE – SORTOWNIE OWOCÓW
STAJNIE – UJEŻDŻALNIE DLA KONI
HALE SPORTOWE – KORTY TENISOWE – LODOWISKA


budownictwo, przemysł, logistyka, motoryzacja, handel, rolnictwo
DLACZEGO HALE NAMIOTOWE?


 • EFEKTYWNA KOSZTOWO ALTERNATYWA DLA STAŁYCH HAL MAGAZYNOWYCH
 • MOBILNOŚĆ, SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ ( 1 DO 2 DNI )
 • TRWAŁOŚĆ – MINIMUM 10LAT
 • ODPORNOŚĆ NA EKSTREMALNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE – WIATR, ŚNIEG, GRAD, DESZCZ
 • ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB (BRAMA WJAZDOWA, OKNA I DRZWI, POKRYCIE Z PŁYTY WARSTWOWEJ, DACH POMPOWANY)
0+
hal namiotowych/rocznie
Zaufali nam:
hale namiotowe dla volkswagennamioty halowe dla bmw
hala namiotowa dla kghmhale magazynowe dla lotto
pawilon handlowy dla bonduellenamioty przemysłowe alcatel
namioty halowe dla grupa azotymagazyny namiotowe dla budka
namioty halowe dla audinamioty halowe dla skoda
STAWIAMY
0
HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

TUV hale
certyfikat gsi
certyfikat BLAUE ENGEL
certyfikat CE

Nasze hale namiotowe wytrzymają naprawdę ekstremalne warunki!
STACJA POLARNA UAM – SPITSBERGEN
Konstrukcja aluminiowa – obciążenia śnieżne 150 -250 kg/m²!

Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

wyceń halę przemysłową!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 813-56-09