WYCEŃ HALĘ PRZEMYSŁOWĄ!

HALE przemysłOWE

HALA NAMIOTOWA = MOBILNA HALA PRZEMYSŁOWA 

Hale przemysłowe wykorzystywane dla celów produkcyjnych z niskim wymaganiem  warunków termicznych:

 • produkcja i usługi lakiernicze wielkoprzemysłowe (stocznie), śrutowanie elementów stalowych
 • sortownie spożywcze
 • myjnie samochodowe
 • sortownie odpadów

Hale aluminiowe namiotowe nie wymagają trwałych fundamentów i funkcjonalnie są w stanie spełnić wszystkie wymagania stawiane halom produkcyjnym, warsztatowym. W ofercie Pol-Planu są mobilne hale namiotowe, które można umieścić na torach (stocznie). Hale przemysłowe namiotowe stawiane są w oparciu o innowacyjne konstrukcje z anodowanego aluminium, co gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo (obciążenia śnieżne 150 -250 kg/m²), łatwość montażu i wszechstronność zastosowań.
Szybki montaż (1 - 2 dni) i trwałość (minimum 10 lat) sprawiają, iż hale przemysłowe oparte na halach namiotowych są inwestycją atrakcyjną finansowo.


Cena hali produkcyjnej opartej na hali namiotowej to nawet 25% kosztów tradycyjnej hali przemysłowej.

KONFIGURATOR HALI NAMIOTOWEJ

  wycena hali konfigurator

  Prosimy o podanie dokładnego adresu montażu z kodem pocztowym.

  0x0x0 [m]

  A - Szerokość[m]

  B - Długość[m]

  C - Wysokość ściany bocznej[m]

  Typ poszycia ścian


  Hala przemysłowa namiotowa - recykling opon

  Troska o środowisko naturalne przejawia się w wielu działaniach, także w dążeniu do przetwarzania, odzysku w możliwie jak największym stopniu zużytych surowców, odpadów i opakowań.

  Wymogi prawne UE narzucają konieczność przetwarzania opon samochodowych, które są uciążliwym odpadem.

  W Polsce w tej kwestii przoduje firma Recykl S.A., która dysponuje zaawansowaną, "czystą" technologią przetwarzania zużytych opon, w tym ponadgabarytowych na granulat gumowy, który jest wykorzystywany m.in. jako ekologiczne paliwo i komponent bezpiecznych nawierzchni boisk  i obiektów sportowych. Atutem rynkowym firmy jest także własna sieć punktów odbioru zużytych opon na terenie całego kraju. Jedna z linii produkcyjnych granulatu została zamontowana w hali namiotowej Pol-Planu.

  Hala produkcyjna na bazie hali namiotowej  o wymiarach 15x20x8 m, z poszyciem ścian z blachy trapezowej, z powodzeniem spełniła wszystkie  wymagania inwestora. Warto zauważyć, że większość elementów konstrukcyjnych hali namiotowej także podlega recyklingowi.  Kolejna hala o wymiarach 12,5x25x4,5 m funkcjonuje jako magazyn opon.

  Jeśli poszukują Państwo przestrzeni do realizacji prac produkcyjnych, usługowych lub magazynowania, nasze hale stanowią znakomite rozwiązanie. Są świetną alternatywą dla stałych konstrukcji, a ich wytrzymałość w niczym nie ustępuje obiektom stawianym na standardowych fundamentach. Nasze hale przemysłowe doskonale sprawdzają się nawet w warunkach ekstremalnych (Skandynawia, Spitsbergen, Alpy), gdzie obciążenie śnieżne może wynosić nawet do trzystu pięćdziesięciu kilogramów na metr kwadratowy.

  O znakomitej jakości naszych produktów przekonali się już klienci praktycznie z całej Europy, dla których co roku stawiamy kolejne hale przemysłowe wykonane z anodowanego aluminium o rozpiętości do 60 m i wysokości w szczycie do 20 m.
  Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu obiekty dostosowane do indywidualnych wymagań montując różnorodną gamę okien, drzwi czy bram rozsuwanych. Nasze hale przemysłowe świetnie sprawdzają się w bardzo różnych branżach. Klientami Pol-Planu są między innymi firmy rolnicze, spożywcze, produkcyjne, motoryzacyjne, stocznie, firmy operujące w portach handlowych z Polski i z zagranicy.
  Oferowane przez naszą firmę hale - namioty przemysłowe są w pełni bezpieczne, projektowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi, odporne na korozję i szybkie w montażu. Dzięki modułowej budowie elementów jesteśmy w stanie szybko powiększyć Państwa hale przemysłowe, by jeszcze lepiej dostosować je do aktualnych potrzeb.

  Budowa hali przemysłowej opartej na hali namiotowej trwa niezwykle szybko w porównaniu do innych technologii budowy hal. Proste hale produkcyjne stawiane są w kilka dni, a bardziej rozbudowane w kilka tygodni.

  hala produkcyjna

  Hala produkcyjna z suwnicą

  Budowa hali produkcyjnej w tradycyjnej technologii wiąże się ze sporymi nakładami inwestycyjnymi. Rozwiązaniem jest hala produkcyjna zbudowana w oparciu o technologię hal namiotowych. Lekka i wytrzymała konstrukcja zbudowana z aluminiowych profili może być dostosowana do lokalnych obciążeń wiatrowych i śnieżnych.

  W tej technologii powstała dla firmy Butrans z Poznania izolowana hala produkcyjna o wymiarach 25x100x4,5m, w której wytwarzane są różnego rodzaju prefabrykaty betonowe. Unikalną cechą tej hali namiotowej jest suwnica o udźwigu do 5 ton pracująca na całej długości hali. Budowa hali produkcyjnej trwała kilka dni.

  hala przemysłowa

  Hala przemysłowa - namiot produkcyjny dla producenta naczep

  Wśród zrealizowanych przez nas hal przemysłowych wyróżnia się hala produkcyjna dla polskiej firmy Gniotpol. Oceniając swoje potrzeby w zakresie powierzchni produkcyjnej zarząd firmy doszedł do wniosku, iż niezbędna będzie inwestycja w nową halę, w której będzie odbywał się montaż elementów naczep.

  W związku z wymaganiami rynku, zwiększeniem popytu na naczepy, kluczowe było możliwie szybkie postawienie nowej hali i zorganizowanie produkcji.
  Po szczegółowej analizie wymagań procesu produkcyjnego i porównaniu ofert zdecydowano się na halę przemysłową Pol-Planu. Proces produkcyjny nie wymaga szczególnie docieplonej hali. Można więc było zrezygnować z kosztownego poszycia ścian bocznych z płyty warstwowej i blachy trapezowej. Poszycie całej hali zostało wykonane z odpornego PCV najwyższej jakości. Na całej długości jednego boku hali klient zażyczył sobie bramy rozsuwane z dużymi oknami co ułatwia dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne i zapewnia naturalne oświetlenie.

  Hale przemysłowe z PCV nie zapewniają wystarczającej izolacji tak aby można było zastosować tradycyjne systemy ogrzewania. Zastosowano więc promienniki ciepła, które nie ogrzewają powietrza wewnątrz hali ale oddziałują bezpośrednio na pracowników co zapewnia niezbędny komfort pracy.

  hale warsztatowe - warsztaty samochodowe

  Hale warsztatowe na bazie izolowanych hal namiotowych są bardzo atrakcyjną propozycją dla warsztatów samochodowych poszukujących korzystnych kosztowo rozwiązań, które umożliwią zwiększenie liczby obsługiwanych pojazdów. Są to w pełni funkcjonalne, wieloletnie hale warsztatowe, których konstrukcja jest dostosowana do lokalnych obciążeń wiatrowych i śnieżnych. Hale można wyposażyć w szerokie bramy z kilku stron, systemy ogrzewania, wentylacji i oświetlenia, zaplecze administracyjne. Czas realizacji hali to kilka dni. Wyposażenie warsztatowe pozostaje w gestii klienta.

  Jedna z interesujących realizacji to warsztat samochodowy z instalacją fotowoltaiczną. Izolowana hala warsztatowa o wymiarach 10x20x4,2m, została postawiona dla klienta w Austrii i jest wyposażona w instalację fotowoltaiczną o mocy 14,52 kWp, która zapewni zasilanie urządzeń warsztatowych, ogrzewania i oświetlenia.

  Podobna hala (10x20x4,8m) bez instalacji fotowoltaicznej powstała dla klienta w Polsce i będzie pełnić funkcję warsztatu samochodowego.

  • hala przemysłowa

   Hala przemysłowa 12x50x4,2m

   Szczegóły

  • warsztaty samochodowe

   Hala warsztatowa 10x20x4,2m

   158400,00  netto Szczegóły

  • Promocja!

   Hala przemysłowa 10x30x4,2m

   129600,00  netto Szczegóły

  • hale namiotowe magazynowe dach_pompowany

   Hala produkcyjna 10x30x4,2m

   Szczegóły

  HALE NAMIOTOWE
  projektowane nawet
  na 50 lat użytkowania

  lokalne obciążenia wiatrowe i śnieżne

  obciążenia wiatrowe

  Obciążenia śnieżne do 300 kg/m2

  hale obciążenia wiatrowe

  Siła wiatru do 30 m/s

  DOSTĘPNE ROZMIARY

  HALE PRODUKCYJE "SZYTE NA MIARĘ"

  WYBRANE REALIZACJE

  PONAD 1600 HAL NAMIOTOWYCH ROCZNIE

  WYCEŃ HALĘ PRZEMYSŁOWĄ!
  PODSUFITKA thermo hala

  NOWY STANDARD IZOLACJI HAL NAMIOTOWYCH - PODSUFITKA THERMO

  Podsufitka składa się z 5-milimetrowej warstwy termoizolacyjnej, którą stanowi pianka polietylenowa w okładzinach z folii polietylenowej, powleczonej warstwą aluminium, przyszytej do trwałej tkaniny PCV (610g). Podsufitka ściśle przylega do ścian i profili tworząc pod dachem pokrytym plandeką PCV, dodatkową przestrzeń wypełnioną powietrzem. 

  Hale przemysłowe. Jakość, stabilność konstrukcji, bezpieczeństwo

  Dbałość o detale, sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, gwarantowana wytrzymałość i stabilność konstrukcji hali namiotowej - bez żadnych podpór i lin wewnątrz umożliwia wykorzystanie całej kubatury hali.

  hale namiotowe sprzedażnamioty halowe
  Hala przymysłowa - stocznia jachtowa

  Hala namiotowa – magazyn produkcyjny dla stoczni jachtowej.

  Ściany z płyty warstwowej „sandwich” 60mm.

  WIĘCEJ

  producent namiotów halowych
  hala namiotowa aluminium anodowane
  Szybki montaż bez drabin: 20 minut - 1 dzień.

  Zawiasowo składane podpory umożliwiają montaż dachu na niedużej wysokości. Standardowe hale namiotowe i pawilony montujemy w 20 minut, namioty magazynowe o powierzchni 1000m2 - 1 dzień.

  Wytrzymała konstrukcja z aluminium - żadnej rdzy!

  Hale namiotowe z anodowanego aluminium gwarantują lekkość konstrukcji i znakomitą wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne.

  hala namiotowa rynna
  Łatwa rozbudowa hali - innowacyjne segmenty.

  Modułowość konstrukcji pozwala łączyć hale namiotowe w dowolne konfiguracje, w tym piętrowe, rozbudowywać o kolejne segmenty.

  segmenty hali namiotowej
  FUNKCJONALNOŚĆ - UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

  HALE MAGAZYNOWE - CENTRA LOGISTYCZNE
  HALE PRZEMYSŁOWE
  LAKIERNIE
  MYJNIE
  SORTOWNIE ODPADÓW
  CHLEWNIE - OBORY - KURNIKI - PIECZARKARNIE - SORTOWNIE OWOCÓW
  STAJNIE - UJEŻDŻALNIE DLA KONI
  HALE SPORTOWE - KORTY TENISOWE - LODOWISKA


  budownictwo, przemysł, logistyka, motoryzacja, handel, rolnictwo
  DLACZEGO HALE NAMIOTOWE?


  • EFEKTYWNA KOSZTOWO ALTERNATYWA DLA STAŁYCH HAL MAGAZYNOWYCH
  • MOBILNOŚĆ, SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ ( 1 DO 2 DNI )
  • TRWAŁOŚĆ - MINIMUM 10LAT
  • ODPORNOŚĆ NA EKSTREMALNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE - WIATR, ŚNIEG, GRAD, DESZCZ
  • ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB (BRAMA WJAZDOWA, OKNA I DRZWI, POKRYCIE Z PŁYTY WARSTWOWEJ, DACH POMPOWANY)
  1600+
  hal namiotowych/rocznie
  Zaufali nam:
  hale namiotowe dla volkswagennamioty halowe dla bmw
  hala namiotowa dla kghmhale magazynowe dla lotto
  pawilon handlowy dla bonduellenamioty przemysłowe alcatel
  namioty halowe dla grupa azotymagazyny namiotowe dla budka
  namioty halowe dla audinamioty halowe dla skoda
  STAWIAMY
  1600+
  HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

  DZIAŁAMY GLOBALNIE

  Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

  SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

  JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

  ISO PCV
  polski kapitał
  TUV
  certyfikat gsi
  certyfikat CE

  Nasze hale namiotowe wytrzymają naprawdę ekstremalne warunki!
  STACJA POLARNA UAM - SPITSBERGEN
  Konstrukcja aluminiowa - obciążenia śnieżne 150 - 300 kg/m²!

  POL-PLAN Sp. z o.o.
  ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

  KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł - wpłacony w całości.

  wyceń halę przemysłową!
  CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI 1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD
  tel.: +48 61 307 32 48
   
  Summary
  Hale produkcyjne, hale przemysłowe
  Service Type
  Hale produkcyjne, hale przemysłowe
  Provider Name
  Pol-Plan,
  ul. Wrocławska 42/44,Steszew,Wielkopolska-62-060,
  Telephone No.+48618135609
  Area
  Eu, Polska
  Description
  Pol-Plan od ponad 38 lat produkuje wieloletnie hale namiotowe, które znajdują zastosowanie jako hale produkcyjne, hale przemysłowe, warsztaty samochodowe