WYCEŃ HALĘ JEŹDZIECKĄ!

HALE DLA KONI

W ofercie hal namiotowych Pol-Planu istotną rolę odgrywają hale dla koni. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele różnego rodzaju obiektów hippicznych w całej Europie. Są to zarówno stajnie, hale przeznaczone do pokazów, konkursów hippicznych jak i ujeżdżalnie (w tym roundhale).

Kryte ujeżdżalnie, hale treningowe stwarzają poczucie bezpieczeństwa dla konia i jeźdźca zapewniając niezbędną izolację od otoczenia. Codzienne treningi i lekcje jazdy konnej mogą odbywać się w komfortowych warunkach bez względu na pogodę.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb i w pełni wyposażone hale dla koni oparte są na lekkiej i wytrzymałej, aluminiowej (anodowane profile aluminiowe) konstrukcji hal namiotowych, pokrytej wariantowo trwałą plandeką PCV, blachą trapezową lub płytą ocieplaną "sandwich".
Dzięki temu hale jeździeckie nie wymagają trwałych fundamentów, a szybkość i łatwość montażu (1 - 2 dni) pozwala wykorzystywać hale jako rozwiązania mobilne. Technologia konstrukcji hali zapewnia jej trwałość (minimum 10 lat) , wytrzymałość i bezpieczeństwo.
Jest to znakomita alternatywa dla drogich ujeżdżalni i stajni budowanych w tradycyjnym systemie murowanym, z litego drewna i stali.

UJEŻDŻALNIE NA BAZIE HAL NAMIOTOWYCH - ARTYKUŁ

Hala jeździecka - kryta ujeżdżalnia dla niemieckiej stadniny.

Lekkie i wytrzymałe, zadaszone ujeżdżalnie dla koni lub inaczej lonżowniki, które ze względu na szybkość montażu i demontażu można także nazwać mobilnymi, przebojem zdobywają niemiecki rynek.
Wśród ostatnich realizacji wyróżnia się kryty maneż zrealizowany dla niewielkiej, ekskluzywnej stadniny wyspecjalizowanej w hodowli koni arabskich z najlepszym rodowodem.
Warto podkreślić, że klientami tej stadniny są wymagający znawcy szlachetnej rasy koni krwi arabskiej m.in. z Emiratów Arabskich.
Dla właściciela stadniny istotne jest aby konie miały jak najlepsze warunki, w tym możliwość treningu - lonżowania niezależnie od pogody pod zadaszeniem.

Zaproponowaliśmy nasz sztandarowy produkt - okrągłą lonżownię (roundpen) o średnicy 20 m. Lekka i wytrzymała konstrukcja z profili aluminiowych z dachem z PCV to doskonałe i bezkonkurencyjne kosztowo rozwiązanie dla stadnin koni czy szkół jazdy. Ściany zostały wykonane z desek sosnowych osadzonych w aluminiowych profilach. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla koni. W przypadku uszkodzenia wystarczy wymienić pojedyncze deski. Dodatkowo zamiast okien z PCV zastosowaliśmy siatki z PCV, które zapewniają wentylację i chronią przed owadami i nasłonecznieniem.

Namiot jeździecki dla gospodarstwa agroturystycznego

Wiele gospodarstw agroturystycznych w Polsce i całej Europie posiada w swojej ofercie zajęcia z jazdy konnej czy nawet hipoterapię. Jest to bardzo atrakcyjne uzupełnienie oferty turystycznej.  Barierą dla wprowadzenia takiej oferty są nie tylko koszty utrzymania konia ale i infrastruktura taka jak hale jeździeckie czy lonżownie do całorocznego treningu. Rozwiązaniem może być tani, funkcjonalny i trwały namiot jeździecki  z poszyciem z PCV. Taki namiot wymiarach 20x40x4m stanął w gospodarstwie agroturystycznym Alpakoland w Klotyldzinie, które jest znane z hodowli alpak. Namiot posiada kilka segmentów z transparentnego PCV co zapewnia naturalne oświetlenie i jest wykorzystywany  do treningów jazdy konnej i hipoterapii.

Wywiad z Panem Jackiem Ładą, właścicielem gospodarstwa agroturystycznego Alpakoland, który opowiada dlaczego zdecydował się na halę jeździecką Pol-Planu.

Dowolne wymiary stajni, ujeżdżalni

lonżownik

Ujeżdżalnia - lonżownik na obrysie koła.

UjeżdżalnieUjeżdżalnie
hale dla koni
Indywidualnie dobrane wyposażenie – okna, drzwi, bramy, oświetlenie, systemy ogrzewania i klimatyzacji.

Dach z PCV zapewnia naturalne oświetlenie w ciągu dnia.

ujeżdżalnia
Modułowe boksy dla koni zapewniające bezpieczeństwo i komfort.
stajnia mobilna
WYBRANE REALIZACJE

PONAD 1600 HAL NAMIOTOWYCH ROCZNIE

WYCEŃ HALĘ JEŹDZIECKĄ!

MATERIAŁY

HALE NAMIOTOWE Z POSZYCIEM Z PCV
HALE NAMIOTOWE Z POSZYCIEM Z BLACHY TRAPEZOWEJ
HALE NAMIOTOWE Z POSZYCIEM Z PŁYTY WARSTWOWEJ (SANDWICH Z PIANKĄ LUB STYROPIANEM)
DACH Z PCV
DACH Z PCV Z PODSUFITKĄ
DACH POMPOWANY

FUNKCJONALNOŚĆ - UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

HALE MAGAZYNOWE - CENTRA LOGISTYCZNE
HALE PRZEMYSŁOWE
LAKIERNIE
MYJNIE
SORTOWNIE ODPADÓW
CHLEWNIE - OBORY - KURNIKI - PIECZARKARNIE - SORTOWNIE OWOCÓW
STAJNIE - UJEŻDZALNIE DLA KONI
HALE SPORTOWE - KORTY TENISOWE - LODOWISKA


budownictwo, przemysł, logistyka, motoryzacja, handel, rolnictwo

DLACZEGO HALE NAMIOTOWE?  • EFEKTYWNA KOSZTOWO ALTERNATYWA DLA STAŁYCH HAL MAGAZYNOWYCH
  • MOBILNOŚĆ, SZYBKI MONTAŻ I DEMONTAŻ ( 1 DO 2 DNI )
  • TRWAŁOŚĆ - MINIMUM 10 LAT
  • ODPORNOŚĆ NA EKSTREMALNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE - WIATR, ŚNIEG, GRAD, DESZCZ
  • ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB (BRAMA WJAZDOWA, OKNA I DRZWI, POKRYCIE Z PŁYTY WARSTWOWEJ, DACH POMPOWANY)
1600+
hal namiotowych/rocznie

Zaufali nam:

volkswagen
kghm
azoty
STAWIAMY
1600
HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

ISO PCV
polski kapitał
TUV
certyfikat gsi
certyfikat CE

Nasze hale namiotowe wytrzymają naprawdę ekstremalne warunki!
STACJA POLARNA UAM - SPITSBERGEN
Konstrukcja aluminiowa - obciążenia śnieżne 150 - 300 kg/m²!

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł - wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI 1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD
tel.: +48 61 307 32 48