NASZE ATUTY

Własne biuro projektowe

Pol-Plan dysponuje własnym biurem projektowym – pracujący w nim projektanci są w stanie przygotować dla Państwa praktycznie każdego rodzaju halę namiotową zgodnie z przekazanymi nam życzeniami. Każdy z naszych Klientów ma zagwarantowaną indywidualną obsługę – efektem jest projekt odzwierciedlający wszystkie Państwa oczekiwania pod względem wymiarowym, rodzaju konstrukcji i zastosowanych materiałów, kolorystyki i wykończenia. Nasze hale namiotowe spełnią wszystkie Państwa wymagania.
Nasze konstrukcje spełniają normy:

  • konstrukcja zgodnie z nomami DIN EN 13782, EN 1990, EN 1999-1-1:2007
  • spawanie konstrukcji 1090-1: 2009 + A1: 2011
  • Plandeka PN-EN13501 -1 + A1: 2011 DIN 4102 B1, M2, DIN 18204-1
  • CE

hale namiotowe produkcja

Wieloletnie doświadczenie

Pol-Plan powstał w 1983 roku i jest obecnie najdłużej działającym w Polsce producentem plandek, hal namiotowych i namiotów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom naszych Klientów i mamy nadzieję, ze uda nam się spełnić także Państwa oczekiwania w tym zakresie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu posiadamy także szeroką znajomość rynku i potrzeb Klientów, dlatego możemy sprostać im wszystkim, także w przypadku skomplikowanych zleceń, modyfikacji czy rozbudowy konstrukcji.

Szeroki asortyment

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów – są to plandeki samochodowe, namioty i lekkie hale namiotowe, pawilony o atrakcyjnej formie i finezyjnej konstrukcji dachu, hale magazynowe, hale imprezowe o wszechstronnym zastosowaniu, hale sportowe, agrohale oraz hale dla koni. Wszystkie z nich dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów, dlatego otrzymują Państwo produkt spełniający wszystkie wymagania pod kątem wymiarów, materiałów i konstrukcji.

Najwyższej jakości materiały

Do produkcji naszych hal namiotowych, namiotów i plandek wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały od naszych sprawdzonych dostawców. Do produkcji stosujemy materiały różnych typów – to specjalistyczne PCV o podwyższonych parametrach, blacha trapezowa, płyta warstwowa ocieplona, profile aluminiowe i elementy złączne i montażowe stalowe ocynkowane ogniowo. Bezpieczeństwo, trwałość i wytrzymałość konstrukcji to dla nas zawsze priorytet i nigdy na nim nie oszczędzamy, dlatego wybierając naszą ofertę, mają Państwo gwarancję zadowolenia.

Montaż

W naszej firmie nie tylko zajmujemy się produkcją wysokiej jakości hal namiotowych, ale również zapewniamy Klientom ich profesjonalny montaż. Nasza ekipa montażowa to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz narzędzia do prowadzenia montażu hal namiotowych – gwarantujemy szybkość oraz bezpieczeństwo prac. Czas montażu hali zależny jest przede wszystkim od jej wielkości – trwa on od kilku godzin do jednego dnia. Dzięki naszej usłudze montażu mają Państwo pewność, że hala będzie stabilna i wytrzymała.

namioty halowe

podejscie_do_klienta

Indywidualne podejście do Klienta

Zależy nam na całkowitym zadowoleniu naszych Klientów, dlatego jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę właśnie z nami, od początku do końca będzie ona dopasowana do Państwa życzeń i wymagań. Konsultacje to podstawa naszej pracy i zależy nam na tym, aby dokładnie omówić wszystkie szczegóły związane z zamówieniem – wtedy jego realizacja będzie odbywała się bez niedomówień, a gotowy wyrób spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Oczywiście, służymy także fachowym doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań.

Obsługa na terenie całej Europy

Działamy globalnie i dla naszych Klientów jesteśmy dostępni na terenie całego kraju, a także poza jego granicami – mamy wielu zadowolonych odbiorców krajach Europy zachodniej i wschodniej. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń oraz szybki i bezpieczny transport bezpośrednio do Klienta pod wyznaczony przez niego adres.

hale namiotowe sprzedaż

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 307 32 48