DLACZEGO MY?

Pol-Plan już od 40 lat działa na globalnym rynku jako producent lekkich hal namiotowych, namiotów oraz plandek samochodowych.

Firma osiąga sukcesy rynkowe w oparciu o wyłącznie własny, polski kapitał.

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata. Od początku działalności jesteśmy skoncentrowani na tym, aby odpowiadać potrzebom każdego z naszych Klientów – pod względem jakości oraz estetyki naszych wyrobów. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa oczekiwania.

Produkcja hal namiotowych o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, dostosowanych do wymagań związanych z obciążeniem śniegowym i siłą oddziaływania wiatru dla konkretnej lokalizacji, wymaga wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i stosowaniu różnych technologii. Decydując się na oferowane przez nas hale namiotowe produkcja weźmie pod uwagę Państwa indywidualne dotyczące rozwiązań konstrukcyjnych, poszycia ścian (tworzywo PCV, blacha trapezowa, płyta warstwowa “sandwich”), dachu (w opcji dach pompowany) czy systemów ogrzewania, oświetlenia i klimatyzacji.

hale namiotowe produkcja

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Jako producent hal namiotowych wiemy, czego oczekują od nas Klienci – jakości w przystępnych cenach. Dzięki latom doświadczeń i współpracy ze sprawdzonymi dostawcami osiągnęliśmy poziom, który wyróżnia nas na tle innych firm działających w branży. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku europejskim – dostarczających hale namiotowe i plandeki samochodowe.

Zależy nam na tym, aby oferować wyroby spełniające najwyższe wymagania jakościowe – pod względem zastosowanych technologii, solidności oraz estetyki. Stosujemy specjalistyczne materiały i dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu jesteśmy w stanie produkować dla Państwa hale namiotowe i innego rodzaju konstrukcje wyróżniające się optymalnymi rozwiązaniami i zgodnością z Państwa potrzebami, a przy tym zapewniamy jednocześnie krótkie terminy dostawy.

40 LAT NA RYNKU, POLSKI KAPITAŁ

Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach naszych Klientów i chcemy spełnić je wszystkie. Dlatego też decydując się na nasze usługi, mają Państwo pewność, że gotowa hala czy namiot będą posiadały wskazane wymiary, konstrukcję, kolorystykę, a także będą odzwierciedleniem innych Państwa życzeń.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
STAWIAMY
1600+
HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.