PRACA

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: wielkopolskie /Stęszew

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowców w transporcie krajowym i międzynarodowym (przewóz hal namiotowych w Europie).

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C lub/i C+E
  • doświadczenie – ciągniki siodłowe
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy,
  • aktualna karta kierowcy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna z siedzibą w Zamysłowo/Stęszew zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna z siedzibą w Zamysłowie przy ul. Wrocławskiej 42/44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ślusarz

Poszukujemy ślusarzy do pracy przy produkcji hal namiotowych.

Mile widziane, także osoby bez doświadczenia zawodowego.

Projektant konstruktor CAD – konstrukcje hal

Miejsce pracy: Stęszew

  • Wybrana osoba będzie projektować hale namiotowe w aplikacji AutoCAD

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (profil budowlany lub budowa maszyn)
  • biegła obsługa oprogramowania Autodesk Inventor (obligatoryjne)
  • biegła obsługa oprogramowania Autodesk Autocad (obligatoryjne)
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowo – aluminiowych
  • mile widziana znajomość i umiejętność programowania numerycznych urządzeń do obróbki (CNC)
  • sumienność i dokładność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia I bardzo dobre warunki finansowe w firmie z tradycjami.

Spawacz materiałów PCV

Wymagania:

  • umiejętność spawania materiałów plandekowych PCV
  • mile widziane doświadczenie w branży spawalniczej

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia w firmie z tradycjami.

Zaufali nam:

volkswagenbmw
kghmlotto
bonduellealcatel
azotyzielona budka
audiskoda
STAWIAMY
0
HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

TUV
GSI SLV
ce

Nasze hale namiotowe wytrzymają naprawdę ekstremalne warunki!
STACJA POLARNA UAM – SPITSBERGEN
Konstrukcja aluminiowa – obciążenia śnieżne 150 -250 kg/m²!

Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 813-56-09