WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!

Hale termoizolowane – KOMPLEKSOWA REALIZACJA DLA centrum logistycznego

Logistyka w portach morskich to jeden z kluczowych elementów gospodarki światowej.
Sprawna organizacja procesów przeładunku, sortowania towarów w magazynach portowych wpływa bezpośrednio na efektywność procesów biznesowych ujętych zarówno w skali globalnej jak i pojedynczych firm.
Wśród klientów Pol-Planu jest wiele firm ulokowanych w portach morskich, oferujących kompleksowe usługi logistyczne związane z przeładunkiem, magazynowaniem i konfekcjonowaniem towarów.
Jedną z nich jest dynamicznie rozwijająca się firma GRYF STEVEDORING – potentat usług logistycznych w porcie szczecińskim.

W ostatnich latach centrum logistyczne znacząco zwiększyło powierzchnię magazynową. Powstały potężne, betonowe zasobnie do towarów sypkich m.in. nawozów. Inwestycja ta wymagała szybkiego uzupełnienia o linię do sortowania i paletyzowania nawozów oraz magazyny do przechowywania przesortowanych nawozów. Istotne było zabezpieczenie przechowywanych towarów przed wilgocią ze względu na możliwość uwalnia się azotu. Firma poszukując wykonawcy hal magazynowych oczekiwała rozwiązań efektywnych kosztowo i spełniających wymogi dotyczące izolacji cieplnej, funkcjonalności, trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Wybór padł na termoizolowane hale namiotowe z dachem pompowanym i płytą warstwową “sandwich”.

Przy wyborze oferty istotny okazał się bezkonkurencyjnie szybki czas realizacji. Trzy hale magazynowe o wymiarach 20x50x6 m postawiliśmy w dwa tygodnie.

Realne parametry termoizolacyjne hali namiotowej z poszyciem ścian z płyty warstwowej i dachem pompowanym zależą przede wszystkim od jakości zastosowanych materiałów i precyzji montażu.

Teraz dostępne ocieplane hale magazynowe z poszyciem dachu i ścian z płyty warstwowej 60 – 120mm!

Dostępna jest także wersja hali z poszyciem dachu z blachy trapezowej z powłoką antykondensacyjną.

Zaufali nam:

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:


TUV

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 307 32 48