NAMIOTY MAGAZYNOWE JAKO MAGAZYNY OPON

Coroczny cykl wymiany opon z letnich na zimowe z nastaniem jesieni i zimowych na letnie z nastaniem wiosny to tradycyjnie okres „żniw” dla branży oponiarskiej. Coraz więcej firm w tym warsztaty samochodowe, autoryzowane punkty obsługi i dealerzy oferują także usługi przechowywania opon sezonowych. Jest to tak zwany hotel opon.

Ewidentna sezonowość popytu na opony powoduje, że dodatkowy magazyn – przechowalnia opon może być znaczącym atutem pozwalającym zwiększyć zyskowność na konkurencyjnym rynku. Szybkie zwiększenie powierzchni magazynowej w tradycyjny sposób wiąże się ze znaczącymi kosztami. Optymalnym rozwiązaniem, pozwalającym postawić w kilka dni funkcjonalny hotel opon  może być namiot magazynowy. Koszt postawienia namiotu magazynowego o powierzchni 1000 – 2000 m2 to nawet 25% kosztu tradycyjnie budowanej hali magazynowej.

Funkcjonalność, trwałość (odporność na oddziaływanie wiatru i obciążenia śnieżne w danej lokalizacji nawet do 300 kg/m2), walory użytkowe namiotów magazynowych w niczym nie ustępują tradycyjnym halom magazynowym. Namioty magazynowe mają jedną, niezaprzeczalną przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami – szybkość montażu i demontażu (1 – 3 dni) co pozwala traktować je jako rozwiązania mobilne i użytkować w dowolnej, dogodnej lokalizacji bez trwałych fundamentów.

W zależności od potrzeb namiot magazynowy może być bardzo tanią konstrukcją z poszyciem z PCV lub w pełni wyposażonym magazynem ze ścianami z płyty warstwowej, dachem pompowanym, (izolację dachu tworzy warstwa powietrza), systemami ogrzewania i oświetlenia, bramami przesuwnymi.

W branży oponiarskiej Pol-Plan ma wielu zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się zainwestować w namioty magazynowe.

hotel opon

Zaufali nam:

BMW
LOTTO
ALCATEL
skoda
STAWIAMY
0
HAL NAMIOTOWYCH/ROCZNIE

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Jakość naszych hal namiotowych doceniają klienci z całego świata.

SPITSBERGEN, OMAN, NORWEGIA, ARABIA SAUDYJSKA, ROSJA, GRECJA, FRANCJA, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, HISZPANIA, HOLANDIA, WŁOCHY

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

TUV
CE

Nasze hale namiotowe wytrzymają naprawdę ekstremalne warunki!
STACJA POLARNA UAM – SPITSBERGEN
Konstrukcja aluminiowa – obciążenia śnieżne 150 – 300 kg/m²!

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 307 32 48