WYCEŃ NAMIOT IMPREZOWY!

NAMIOTY IMPREZOWE


Nowoczesne namioty imprezowe Pol-Plan przeznaczone są na każdego rodzaju event – doskonałe jako większe ogródki piwne, obiekty wystawowe w trakcie imprez masowych, namioty targowe czy tymczasowe pawilony handlowe i sale konferencyjne. Funkcjonalne i estetyczne namioty mogą spełniać funkcję zadaszenia dla cateringu i sceny tanecznej, na przykład podczas wesela (namioty weselne) czy imprezy firmowej.

Namioty imprezowe wykonujemy na indywidualne zamówienie w wymiarach wskazanych przez Klienta oraz z dobranych przez niego materiałów – tylko tych najlepszej jakości.

Alternatywą dla namiotów imprezowych są mniejsze pawilony imprezowe. Zaletą tych konstrukcji namiotowych jest możliwość łączenia pawilonów w większe struktury w różnych konfiguracjach.

pawilony namiotowe

 • namiot imprezowy

  Namiot imprezowy weselny

  Szczegóły

 • Promocja!
  namiot imprezowy okna

  Namiot imprezowy 15x50x3m

  202800,00  netto Szczegóły

namioty weselne

NAMIOT IMPREZOWY – SZKLANA HALA EVENTOWA

Wśród naszych realizacji pojawiła się prawdziwa perełka – absolutnie unikatowy namiot eventowy, który śmiało można nazwać dziełem sztuki użytkowej.

Dla holenderskiej firmy, organizującej ekskluzywne eventy stworzyliśmy szklaną halę łukową o wymiarach 15x30x3,5m. Ściany i drzwi wykonane są ze specjalnego szkła „bezpiecznego” 44.2 (dwie tafle szkła 4 mm i dwie warstwy folii) ograniczającego potencjalne szkody związane z uderzeniami.

Wyjątkowy kunszt naszych montażystów pozwolił na ulokowanie namiotu pośród drzew i misterne ich wkomponowanie w dach wykonany z foli transparentnej.

Cała konstrukcja namiotu, oparta na wytrzymałych i lekkich profilach aluminiowych została pomalowana proszkowo w klasie C5 co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. Jest to doskonały przykład na to, iż namioty imprezowe mogą być wieloletnimi, wyrafinowanymi estetycznie konstrukcjami.

NAMIOT IMPREZOWY – IDEALNA SALA BANKIETOWA NA WIOSNĘ I LATO – ARTYKUŁ

Sezon wiosenno-letni to czas żniw w branży turystycznej i restauracyjnej.

Restauracje, zajazdy, malownicze pałace i zamki są popularnymi miejscami do organizacji imprez plenerowych, wesel, przyjęć okolicznościowych. Często wynajęcie sali na przyjęcie okolicznościowe, wesele, komunię czy chrzciny jest możliwe tylko pod warunkiem, że klienci zrobią to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Z biznesowego punktu widzenia brak możliwości obsłużenia zainteresowanych klientów oznacza utratę potencjalnych zysków.

Dodatkowa sala bankietowa, budowana w tradycyjny sposób jest raczej kosztowną inwestycją.

Z pomocą mogą przyjść hale namiotowe imprezowe, które w stosunku do tradycyjnych budynków mają wiele zalet nie tylko związanych z kosztami. Trwałe poszycie z materiału PCV zapewnia ochronę przed deszczem i wiatrem. Ściany boczne i sufit mogą być także wykonane z przeźroczystej folii lub ze szkła bezpiecznego VSG.

namioty imprezowe oranżerie

namioty imprezowe – oranżerie

Namiot eventowy – oranżeria z poszyciem z transparentnego PCV stanowi doskonałe uzupełnienie “przestrzeni bankietowej” dla nawet najbardziej ekskluzywnych hoteli czy restauracji.

namiot imprezowy transparentny

namiot imprezowy – hala eventowa z dachem typu mansarda

Kolejna realizacja eventowa to namiot z dachem typu mansarda z poszyciem wykonanym z folii transparentnej Hercules o wymiarach  30x40x3m i wysokości  w kalenicy 9,15m. Namiot zlokalizowany w słonecznej Hiszpanii został oparty na konstrukcji obliczonej przy założeniu braku obciążeń śnieżnych i wykonanej z profili aluminiowych GAMMA II.

namiot weselny

namiot weselny – sala bankietowa z zapleczem kuchennym

Namiot weselny  może być prostym namiotem imprezowym lub w pełni autonomiczną, całoroczną, ekskluzywną salą bankietową.

W przypadku namiotu zrealizowanego dla Hotel & Resort Bajka jest to niewątpliwie całoroczna sala restauracyjna, która znacząco zwiększyła możliwości obsługi imprez okolicznościowych. Sala bankietowa o wymiarach 15x35x3,5m została wyposażona w wydzielone pomieszczenie z w pełni wyposażoną kuchnią, parkiet taneczny i wydzieloną przestrzeń wypoczynkową.

namiot weselny szkic

Dlaczego warto zainwestować w namiot bankietowy – całoroczną salę restauracyjną?

Dyrektor Hotel & Resort Bajka Pan Tomasz Więch wyjaśnia dlaczego zdecydował się zainwestować w całoroczny namiot bankietowy z zapleczem restauracyjnym.

NAMIOTY EVENTOWE – WYBRANE REALIZACJE

PONAD 1600 HAL NAMIOTOWYCH ROCZNIE

namioty weselne

NAMIOTY WESELNE

W naszej ofercie znajdą Państwo namioty weselne praktycznie dowolnych rozmiarów i w różnych konfiguracjach, z oknami, częściowo lub całkowicie transparentnym dachem i ścianami. Większe pawilony namiotowe o podstawie sześcio czy ósmioboku także mogą pełnić funkcję namiotu weselnego. Pawilony weselne można łączyć w różne konfiguracje, także asymetryczne.

Zaufali nam:

volkswagennamioty imprezowe bmw
namioty imprezowe kghmnamioty eventowe lotto
bonduelle namiotalcatel
azotyzielona budka
audieventy pawilony skoda
JAKOŚĆ POTWIERDZONA NORMAMI I CERTYFIKATAMI:

ISO PCV
polski kapitał
TUV
certyfikat gsi
certyfikat CE

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ HALĘ NAMIOTOWĄ!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 307 32 48